ТМ «Supra» ASTRA 2

Чавунна топка Astra 2 Supra (Франція)

  Характеристики

 Топка Астра 2 виготовлена з високоякісного чавуну первинного лиття класу ENGHL200,що здатний витримувати температури від 900 до 1200 градусів.

Топка має подвійну задню стінку, що дає додатковий захист від теплових ударів при відкритті дверок.

Топка призначена для обігріву приміщень площею 100-150м.кв. Працює в режимі «тривале горіння» - тобто може працювати 24 години на добу. ККД 78%

Забір повітря з вулиці.

Корпус суцільний, що робить її дуже герметичною та економною оскільки дрова згорають майже повністю. Після нагріву топки до робочої температури, перекривши подачу повітря в топочну камеру досягається ефект тління( функція довге горіння),за допомогою чого закладка дров можуть горіти до 10 годин.

Містить «димовий зуб» - дефлектор – призначений для продовження шляху виходу димових газів та збільшення температури в топочній камері ще на +150 градусів. Середня температура, що може досягатись в топці - 650 градусів.

У дверках  топки використано 2 види ущільнювачів та склокераміка німецького виробника Skott Robox, що здатна витримувати температуру 800 градусів. Також присутня функція «чисте скло» - за рахунок обдуву холодним повітрям, скло не потребуватиме частого чищення.

Над склом встановлений захисний екран, що додатково захищає верхню частину порталу від нагріву.

Топка настільки герметична, що можна спостерігати, як у ній згорають не лише дрова, а й догорають димові гази. Ці спалахи вогню можна бачити у верхній частині топки.

Гарантія 10 років