Legend 240 Duo

Дров`яні кам`янки Harvia Legend дозволяють пережити незабутні відчуття від відвідування сауни. Всередині стильного чорного металевого каркаса знаходиться велика кількість каменів, які в міру нагрівання створюють прекрасну атмосферу в сауні і при невисокій температурі. Тепло не покине Вас, навіть якщо вогонь погасне.
 
Топка кам`янок Legend має колосникові грати нової конструкції, яка розподіляє повітря для горіння. Частина повітря подається у верхню частину топки. При цьому горіння більш повне і більш ефективне. Така конструкція колосникових грат також збільшує термін служби кам`янки. Зменшені в порівнянні зі звичайними каменками безпечні відстані до горючих матеріалів забезпечують більш вільне планування простору. Кам`янки Legend можна укомплектувати встановлюються на трубу баком для води.
 
Модель Legend 240 Duo розроблені для людей, охочих з усіма зручностями протоплювати сауну з іншої кімнати або перебуваючи поза приміщенням. Щоб зробити ці кам`янки ще більш зручними, можна змінити сторону відкривання дверцят. Регульовані ніжки полегшують установку кам`янки в сауні.
 
Рекомендований обсяг сауни від 10 до 24 м3, а максимальна кількість каменів - 200 кг
 
Колір Чорний
Потужність (кВт) 21
Вага (кг) 95
Глибина (см) 60 + 18
Ширина (см) 60
Висота (см) 83
Мінімальний об`єм парної, м3 10
Максимальний об`єм парної, м3 24
Максимальна вага каміння, кг 200 (Ø 10-15 cm)
Двері для печі (мм) 10
Діаметр димоходу (мм) 115
Регульовані ніжки (мм) 30