Harvia Legend 150

Відмінні печі з великою кількістю каменів.
Дров`яні кам`янки Harvia Legend дозволяють пережити незабутні відчуття від відвідування сауни. Всередині стильного чорного металевого каркаса знаходиться велика кількість каменів, які в міру нагрівання створюють прекрасну атмосферу в сауні і при невисокій температурі. Тепло не покине Вас, навіть якщо вогонь погасне.
 
Топка кам`янок Legend має колосникові грати нової конструкції, які розподіляють повітря для горіння. Частина повітря подається у верхню частину топки. При цьому горіння більш повне і більш ефективне. Така конструкція колосникових грат також збільшує термін служби кам`янки. Зменшені в порівнянні зі звичайними каменками безпечні відстані до горючих матеріалів забезпечують більш вільне планування простору. Кам`янки Legend можна укомплектувати встановлюються на трубу баком для води.
 
Harvia Legend 150 призначена для створення комфортної атмосфери в невеликих саунах. Ця кам`янка радує око і дарує задоволення тим, хто знаходиться в сауні. Harvia Legend 150 оснащена чавунними дверцятами зі склом, через яке відблиски вогню висвітлюють сауну. Регульовані ніжки полегшують установку кам`янки в сауні.
Рекомендований обсяг сауни від 6 до 13 м3, а максимальна кількість каменів - 120 кг.
 
Модель Legend 150
Мінімальний обсяг парної, м3 6
Максимальний обсяг парної, м3 13
Максимальна вага каменів, кг 120
 
Розміри: діаметр, мм
 
530
Розміри: висота, мм 740
+ Регульовані по висоті ніжки, мм 0-30
Маса, кг 58
 
Tепловая потужність, кВт 16
Безпечна відстань: цегляні стіни E мм 50
 
Безпечна відстань: дерев`яні стіни і полки мм
  по обидва боки кам`янки B 200
  позаду C 250
  перед нею D 500
Безпечна відстань від верху до стелі A хв., Мм 1000
Товщина верхньої плити топки 5
 
Розташування димоходу в задній частині: від підлоги до центру отвору, мм 560
Розташування димоходу зверху: від задньої грані до центру отвору, мм 180 ± 5
Діаметр димоходу, мм 115
Максимальна довжина полін 35
(* Залиште між стінами і кам`янкою 50 мм так, щоб повітря могло циркулювати за кам`янкою і збоку. Якщо кам`янка встановлена ​​в ніші стіни, залиште між нею і бічними стінами відстань 100 мм і 100 мм позаду неї.