Чавунні та металеві дверцята до каміну чи печі

Чавунні або металеві дверки до камінів чи печей - не менш важливий елемент каміну ніж сам корпус.

Зважаючи на це, виробники створюють моделі дверей до камінів та печей, які б гармонійно поєднували ефективність, практичність безпеку та дозволяли отримувати естетичне задоволення.

Найкращі з цих моделей Вам пропонує магазин «Твій камін» мережі "Сауни Каміни".В нашому асортименті чавунні та металеві  двері кількох відомих європейських виробників за доступними цінами.

Чавунні та металеві дверцята забезпечать вам:

 - Зовнішню привабливість та хорошу оглядовість полум`я

- Пожежну безпеку (оскільки двері для камінів і печей виготовляються з якісного чавуну та сталі, які є термостійкими і міцними матеріалами)

- Практичність (певні виробники дверей до камінів та печей, з якими ми працюємо, виготовляють в дверях, так звану, "холодну ручку", матеріали з яких вони виготовляються довго експлуатуються не деформуючись)

- Безпечність ( матеріали, з яких виготовляються двері до камінів та печей є екологічно чистими)

Двері для камінів та печей є двох видів:

глухі та прозорі.

Глухі двері виготовляються суцільними і не мають скляних вставок. Такі двері часто використовують для печей, якщо власник  не ставить акцент на спогляданні за красою полум`я.

Прозорі двері мають чавунну або металеву рамку і вогнетривке скло. Такі двері використовують для камінів та печей, коли є бажання споглядати полум`я і вповній мірі насолоджуватись каміном чи піччю. В більшості випадків поширені прозорі двері до камінів та печей.

Сучасні дверцята для каміна виготовляються починаючи від розміру 40/47см. і в зростаючому порядку.

Пічні та камінні двері з чавуну чи сталі, які Ви можете купити в магазині «Твій камін», будуть використовуватися довго та практично. Висока якість наших товарів забезпечить Вас теплом та приємним задоволенням. Ми пропонуємо Вам чудові компромісні рішення, які одночасно і захищають житло від небезпеки пожежі, і прикрашають його виглядом полін, що горять

 

 

Дверцята до каміну чи печі з чавуну і вогнетривкого скла виготовляються на замовлення. Вони можуть бути прямі, арочні, а також двостулкові. Ручка зі зручної для Вас сторони, два отвори на піддув.

Вказана ціна є мінімальною (для дверцят 40х47см.