Інфрачервоні сауни

ІЧ Кабіна Harvia Radiant двомісна

 Інфрачервона кабіна Harvia Radiant дозволяє відпочити та розслабитись в теплі в самий зручний момент. Кабіна працює на основі елементів прямого теплового випромінення, яке виробляє інфрачервоне проміння. Вироблене тепло схоже з тепловою енергією сонця.

Інфрачервоне випромінювання дарить відчуття відпочинку і відновлення сил.

Інфрачервоні кабіни Harvia Radiant мають детальні та чіткі інструкції по встановлюванні , що значно спрощує процес монтажу.Їх можна встановлювати в будь-якому сухому місці, наприклад в спальні. Час нагріву і температура інфрачервоної кабіни встановлюється з доступної панелі управління.Інфрачервона кабіна Radiant готова до використання вже через 10 хв після включення.Світло в кабіні також включається з панелі управління. Знаходячись в панелі можна насолоджуватись улюбленою музикою, оскільки кабіни обладнані радіо/CD програвачем.

Інфрачервоні кабіни виготовляються із цуги, деревини північно-американського хвойного дерева, яке має приємний аромат і світлий колір схожий із сосною. Зовнішня поверхня облицьована фанерою кольору темного горіха.

Сучасний дизайн інфрачервоних кабін також включає багато скляних поверхонь. Великі нагрівальні елементи розташовані таким чином, що довгі теплові хвилі охоплюють всі частини вашого тіла. Так як сауна сприяє інтенсивному виділенню поту, лавки і підлога мають бути захищені від рушниками. Лавка легко знімається для очистки.

Інфрачервоне тепло не має шкідливого ефекту радіації. Якщо ви вагітна або маєте якісь захворювання то перед використанням інфрачервоної кабіни необхідно проконсультуватись з лікарем, так як тепло, яке виникає в кабіні швидко піднімає температуру тканин тіла.

 

 

Елементів нагріву                

 

4

 

 
Розрахована на кількість людей

      

     2

 

 
Розмір ширина мм

       1200

 

 
Розмір довжина мм

       1050

 

 
Розмір висота мм

       1910

 

 
Маса кг

       117

 

 
Вихідна потужність

       1820 Вт

 

 
Розмір запобіжника        10A, заземлена стінна розетка