Про нас

 

Салон-магазин Твій камін у мережі Сауни Каміни запрошує Вас на розмову біля вогнища. Якщо Ви будуєте дім або ж є дизайнером чи архітектором, ця розмова буде цікавою для Вас і для нас.

Адже у нас є дещо спільне: Ви бажаєте отримувати найкраще, а ми прагнемо пишатись кожним виконаним проектом. Тому нам важливо вивчити Ваші потреби, дізнатись про Ваші смаки, вловити головні побажання. Нам цікаво постійно розширювати асортимент. Розробити проект каміна чи виконати складну роботу за Вашм проектом - такий виклик для нас є справжнім порадунком!

Обираючи Твій камін, Ви отримуєте співпрацю з компанією, яка надає повний спектр послуг. Що це означає для Вас? Це означає, що Ви можете замовити все, від димоходу до оздоби, завдяки одному візиту у салон. Консультація професіоналів, товари від всесвітньо відомих виробників, прогресивне виробництво, сучасні технології встановлення, гарантія на вироби і проведені роботи.

Ми запропонуємо широкий вибір топок для обігріву всього будинку.Обігріти будинок красивим та ефективним каміном - дуже просто.Наші менеджери нададуть вичерпну інформацію про те, як встановити топку для обігріву будинку, як обрати топку для обігріву, допоможуть визначитися з типом топки для повітряного обігріву чи топку з водяним контуром.

Ми піклуємось про наших клієнтів. Стилі змінюються. Про смаки не сперечаються. Різні приміщення потребують різних рішень. Пропонуємо безліч різних варіантів для персоналізації Вашого каміна, аби він підкреслював Вашу індивідуальність, відповідав Вашим смакам і потребам.

Окрім камінів і печей, у салоні Твій камін можна замовити стільниці, сходи та підвіконна з мармуру найрізноманітніших відтінків, зразки якого можна побачити безпосередньо у салоні.