Що за камінь Edelroc?

 Edelroc - це результат тривалих і новаторських досліджень, а також технологій виробництва, які постійно вдосконалювалися протягом 15 років.

Розробки в області виробництва Едельрока дозволяють запропонувати споживачеві якісну і економічну альтернативу обробленого каменю.
Матеріалом для виробництва камінних облицювань компанії «Supra» як правило є різні види черепашнику, піщаник, оригінальний і дуже красивий кольоровий камінь «різнокольоровий бут» та «золотий бут». Особливо варто відзначити застосування такого оригінального і красивого каменю у своїх облицюваннях - як камінь «Edelroc».
Камінь «Edelroc» може мати два відтінки (золотисто - пісочний і молочно білий), зроблений з екологічних безпечних і нешкідливих компонентів, має однорідну одноколірну основу, при нагріванні не виділяє шкідливих і небезпечних для людини ферментів.
Edelroc - це «мінеральний композитний» камінь, який виробляється з природних матеріалів. Він не тільки повністю повторює, але ще і перевершує властивості каменів-кальцитів за багатьма показниками, таким як:
 
+ Велика міцність
+ Відсутність пилоутворення
+ Можливість ремонтування
+ Легко чиститься
 
ТМ "SUPRA" пропонує різноманітні варіанти оздоби каменем  «Edelroc» Вашого каміну - від модерну до класики. Камін з цього матеріалу надасть неповторної родзинки Вашій оселі.