Що таке SUPER ISOL?

 При технічному облаштуванні каміна головне - його теплоізоляція, що повинна бути виготовлена ​​з вогнетривких матеріалів.

Традиційно обшивка каміна виконується з плит вогнетривного гіпсокартону і мінеральної вати. Але на сьогоднішній день є новий ізоляційний матеріал, який об`єднав в собі високу вогнетривкість і привабливий зовнішній вигляд.

Це вогнетривкі плити SUPER ISOL
Плити Супер-Ізол виготовляються з силікату кальцію. При їх виробництві плит  застосовується метод автоклавізаціі і процес поверхневого затвердіння. Такий метод  дозволяє добитися високої міцності й гладкості плити. Тому даний матеріал не виділяє пилу при експлуатації. Супер-Ізол виготовлений з натурального матеріалу, і не дає розвиватися бактеріям, грибкам, цвілі.

SUPER ISOL легко піддається обробці звичайними столярними пристосуваннями, кріпиться звичайними шурупами, або спеціальним клеєм.

Панелі Super Іsol більше, ніж просто ізоляція. Панель поєднує в собі унікальні властивості ефективної ізоляції і в той же час легкої, але і жорсткої панелі, що підходить для конструктивних частин.

Безпека використання - розподіл температури. Панелі Super isol - це досконалий ізолятор від високих температур, незаймистий і зарахований до класу А1. Під час нагрівання зовнішня сторона каміну залишається безпечною.

Super Isol володіє унікальними теплоізоляційними властивостями:

- Максимальна температура експлуатації: до 1000 ° C!
- Дуже низька теплова провідність: при нагріванні листа Super Isol товщиною 30 мм, зовнішня сторона листа прогрівається в наступній прогресії:
Усередині - Зовні:
150С - 38С;

300С - 59С;

500С - 89С.

Super Isol може застосовуватися для термоізоляції печей, камінів і димохідних труб, печей, у саунах. Можливе використання в якості  короба при проводці електроізоляції. Особливо широке застосування матеріал Super Isol отримав при створенні коробів над камінами. При монтажі коробів з Super Isol не потрібно спеціального устаткування. Достатньо звичайного столярного інструменту. Роботи по ньому такі ж, як по гіпсокартону. При використанні плит Super Isol відпадає потреба в придбанні базальтової вати, металевих профілів і гіпсокартону.

Super Isol - ідеальний вибір для ефективної ізоляції печей і димоходів, а також для створення конвекційних коробів над камінами. www.youtube.com/watch?v=aQGhKE2aaVA