Долаємо погоду

Будівництво  - доволі складний та кропіткий процес, який включає в себе прийняття багатьох рішень -  на рахунок дизайну, майстрів, планування часу для завершення в потрібні Вам сроки.  Дуже часто так відбувається, що Ви вже побачили, як виросли стіни, є дах, подумки вже  заселились, і тут прийшли морози. Внутрішнє оздоблення переноситься ще на декілька місяців, оскільки для висихання будівельних сумішей в приміщенні повинна бути кімнатна температура не нижче +17 градусів Цельсія. Вам нічого не залишається, як змиритись зі становищем, зрозуміти що погода вам не підвладна і чекати!

Зазвичай у будинках планують декілька варіантів опалення. На підвід газу та електрики йде багато  часу і грошей. Якщо Ви планували встановлення каміну,  ми пропонуємо  чавунні камінні топки. Ці топки можна встановити без обрамлення (порталу), а по закінченню ремонтних робіт підібрати оздобу за Вашим смаком.

Таким чином, Ви не тільки зможете зекономити багато часу, а й в подальшому мати чудову альтернативу основному опаленню та насолоджуватись неперевершеною грою полум‘я.