"Дикий камінь" піщаник

Людина завжди хотіла залишити після себе пам`ять і їй це вдавалося, якщо був під рукою міцний і зручний в обробці матеріал. Як у давні часи, так і в сучасні - таким матеріалом був і залишається камінь. І в нашому випадку це піщаник, «Дикий камінь» - піщаник добували здавна. З нього висічені «Кам`яні баби», які стояли на вершинах степових курганів, 10 століття до н.е. - 10 століття н.е. 18-19 століття православні надгробні хрести і плити, в побуті з піщанику робили с / г знаряддя: борони та жорна, начиння для домашніх тварин  і т.д.

Наприкінці 19 століття до середини 20 століття з піщанику будували житлові та промислові будівлі, залізничні мости, мостили дороги..

 
У наш час існують нові технології, нові інструменти, нові смаки і погляди. Піщаник знову виявився популярним, його активно використовують як для зовнішньої так і внутрішньої обробки. Піщаником мостять садові доріжки, тротуари, площі і активно використовують у ландшафтному дизайні (валуни, брили). Піщаник відрізняє різноманіття кольору і фактури, екологічність, демократичні ціни
Піщаник - це елітний натуральний будівельний камінь. Цей камінь перевершує інші натуральні камені в деяких своїх особливостях.
Основними перевагами є довговічність і міцність. Він зарекомендував себе в історії будівництва.
Тисячоліттями камінь піщаник використовувався в облицюванні фортець, замків, муніципальних будівель і будівництві самих древніх споруд Єгипетських пірамід. До складу піщаника входить в чистому вигляді кальцій і трохи арагониту. За структурою камінь м`який і має шаруватість. Камінь був використаний у будівництві таких відомих споруд як Нотр Дамм де Парі, Білий Дім, Емпайр Стейт Білдінг і т.д.
Піщаник має різноманітну колірну гамму. Вона починається з білих відтінків і перетікає в жовтий, червоний і коричневий, іноді і синій або зелений. Зробити красивим піщаник може спеціальна обробка: рваний, пилений, піщаник з обробленими краями і т.п.
Піщаник абсолютно нешкідливий для людського організму, і навіть має бактерицидну дію. Він абсолютно інертний, а тому ніяк не реагує з речовинами, які можуть міститися в інших оздоблювальних або будівельних матеріалах.Піщаник - це екологічно чистий вид матеріалу, створеного природою, який пропускає повітря і дає можливість приміщенню залишатися влітку прохолодним, а взимку - теплим.
Піщаник - це довговічний облицювальний матеріал. Поверхня, оформлена  піщаником, надає споруді особливої монументальності і відрізняється високою архітектурною виразністю. 
Завдяки природі кожен відтінок кольору і кожна прожилка в камені відрізняються один від одного, кожен фрагмент неповторний і унікальний. Це дозволяє створювати оригінальні і неповторні екстер`єри.
Каміни з піщаника - один з найкращих  варіантів для інтер`єру Вашого будинку. Камін з каменю створює зовсім новий стиль.Каміни з піщаника дарують тепло і затишок.